10 סיבות להדפסה על חולצות

האם ניתן להדפיס על תיקים ?

הדפסה על חולצות יכולה להיות פתרון מושלם להמון אירועים חברתיים או אירועים אישים . קבלו 10 סיבות ורעיונות על מנת לתת ערך מוסף לכל אירוע ,
חתונה , אירוע חברה או כל דבר אחר
.

להמשך קריאה

 
אצלנו ניתן לבצע הדפסה על תיקים מכל סוג ולכל מטרה. בין אם מדובר בהדפסה על תיקים לילדים, או בהדפסה לתיקי קייטנות או בהדפסה שיקית לתיקי בד אופנתיים לאישה, הטכנולוגיה שלנו כיום מאפשרת ליצור הדפסה של טקסט ותמונה בעיצוב אישי במהירות ובאיכות גבוהה המתאימה לכל סוגי התיקים .

להמשך קריאה

 

מוצרי פרסום – למי זה טוב ?

אחד הדרכים היום למתג חברה או מוצר כלשהו הוא על ידי מוצר פרסום כגון פריט לבוש אופנתי עם הדפס של שם המותג והלוגו של החברה או המוצר .

להמשך קריאה

 

אביזרי אופנה כמוצר מגבש
 

להיות חלק מקבוצה מגובשת תחת מותג משותף אינו פוגם באינדיבידואליות של האדם,  דווקא אנשים שיודעים שהם מיוחדים במינם ובטוחים בייחוד שלהם אינם פוחדים מלשאת את סממן המותג כמו קבוצת כדורגל מקומית, וועד מסוים וכמובן את החברה בה הם עובדים.

להמשך קריאה


 


איך להפיק אירוע ללקוחות ולקדם את העסק

אירוע ללקוחות משרד או חברה הוא מרכיב חשוב ביחסי ציבור ושימור הלקוחות. לא מעט משאבים מושקעים כדי לייצר אירוע שייתן את אפקט היח"צ הטוב ביותר: מיקום, תפריט, תוכן לאירוע ועוד. הסטנדרט מוכר וידוע, אבל הנה עוד השקעה קטנה שתהפוך את האירוע למשהו אחר, שישפיע גם על התדמית וגם ישמש את המשרד כאמצעי פרסום זמן רב אחרי שהאירוע הסתיים...

להמשך קריאה